Zamknij
REKLAMA

Podejrzany o kradzieże aresztowany

19:04, 21.01.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Sąd Rejonowy w Siedlcach aresztował na trzy miesiące 30-latka podejrzanego o szereg kradzieży na terenie miasta. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Niepracujący nigdzie 30-latek uczynił z kradzieży sposób zarobkowania i utrzymania. Nie gardził praktycznie żadnym asortymentem. Interesował go zarówno alkohol, jaki i ubrania, a nawet pędzelek do czyszczenia maszynek czy peleryna fryzjerska. W miarę upływu czasu stawał się coraz bardziej agresywny, zaczął stosować przemoc wobec sprzedawców w sklepach, które okradał. Mężczyzna został zatrzymany przez siedleckich policjantów.

Sąd Rejonowy w Siedlcach aresztował 30-latka na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Podejrzanemu do chwili obecnej przedstawiono kilkanaście zarzutów. Do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wpływają kolejne zawiadomienia z okradzionych sklepów. Podczas zatrzymania  mężczyzny, w trakcie przeszukania piwnicy mężczyzny, znaleziono różne przedmioty pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa. Są to ubrania, torby, ale też czekolady i batoniki. Siedleccy policjanci  muszą teraz odszukać właścicieli rzeczy, a lista zarzutów wobec podejrzanego zapewne się wydłuży.

 

KMP w Siedlcach

(KS)
REKLAMA

Komentarze (1)

ZxcZxc

0 0

Dlaczego nie publikują mordy złodzieja żeby przestrzec innych? 16:49, 24.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone