Zamknij
REKLAMA

Bądźmy czujni. Włamywacze nie próżnują.

16:07, 04.12.2018 | N.S
Skomentuj

Złodzieje nie próżnują. Jak informuje rzecznik siedleckiej komendy, w ostatnim tygodniu doszło do niejednej kradzieży z włamaniem.
Na niezamieszkałej posesji w Kotuniu nieznani sprawcy przecięli kłódkę zabezpieczającą drzwi pomieszczenia gospodarczego, a następnie dokonali kradzieży akumulatora i szlifierki kątowej, powodując straty na kwotę około 1000 zł. Poszkodowanym jest 46-letni mieszkaniec miejscowości.
Podobna sytuacja miała miejsce w Mościbrodach. Na działce, na której aktualnie trwa budowa domu, nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego i ukradli plastikowe pojemniki ze środkiem do izolacji ścian o wartości około 500 zł. Poszkodowanym jest właściciel posesji, 33-letni mieszkaniec Zbuczyna.

(N.S)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone