Zamknij
REKLAMA

Marcin Sójka wygrał 9. edycję „The Voice of Poland”

10:45, 02.12.2018 | N.S/A.M
Skomentuj

1 grudnia odbył się finał dziewiątej edycji programu "The Voice of Poland". W finałowym odcinku zmierzyli się ze sobą Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Ania Deko i Maksymilian Kwapień. Marcin Sójka, siedlczanin, podopieczny Patrycji Markowskiej zwyciężył!
No i wszystko stało się jasne - „Najlepszym Głosem w Polsce” został Marcin Sójka. To właśnie o nim Patrycja powiedziała:

- Jak wchodzi wokalista z taki repertuarem, można wziąć głęboki oddech ulgi, bo wiemy po co tu jesteśmy.

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Marcin nauczył nas, że czas nas uczy pogody i obrócił cztery fotele trenerskie. Nie inaczej było podczas „Bitew”, w mistrzowskim stylu pokonał swoich rywali i dostał się do „Nokautu” pokazując, że ma jeden z najlepszych głosów w programie. Internauci wypowiadający się na profilach programu w serwisach społecznościowych zgodnie twierdzili, że jest jednym z najlepszych uczestników tej edycji. Wszyscy trenerzy komplementowali jego niebiański głos, świadomość sceniczną, a Michał Szpak prosił, by Patrycja nie zmarnowała takiego talentu. Jak widać trenerka wysłuchała jego próśb, bo Marcin doszedł do odcinków na żywo.
W odcinkach LIVE emocje, które wzbudzał nie malały, ale to Wielki Finał był prawdziwym popisem jego wokalnych umiejętności. Podczas sobotniego wieczoru, miał okazję zaśpiewać cover utworu „Who Wants To Live Forever” grupy Queen oraz kultowy polski utwór „Małe tęsknoty” Krystyny Prońko. Wspólnie ze swoją trenerką, Patrycją Markowską, zaprezentował „No Ordinary Love” z repertuaru Sade. W ostatecznej rozgrywce zaśpiewał swój autorski singiel „Zaskakuj mnie”.
Finalnie to właśnie Marcin Sójka poznał smak sukcesu i otrzymał tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”, kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50. tysięcy złotych.

 

(N.S/A.M)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

WSSWSS

0 2

Zobaczymy co z tego wyjdzie dalej... 13:33, 04.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone