Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Krześlinku. Śmierć na miejscu poniosła pasażerka.

13:26, 13.11.2018 | N.S/A.Ś
Skomentuj

13 listopada ok. godz. 12.30 w miejscowości Krześlinek (gmina Suchożebry) doszło do wypadku drogowego. Z powodu nieustąpienia pierwszeństwa doszło do zderzenia dwóch aut: Mitsubishi i Toyoty Hillux.
W wyniku zderzenia pasażerka auta marki Mitsubishi wypadła z auta i poniosła śmierć na miejscu. Kierowcy obu pojazdów w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Obecnie na miejscu zdarzenia trwają oględziny pod nadzorem prokuratora. Występują utrudnienia w ruchu na trasie
Siedlce-Korczew. Przyczyny i wszystkie okoliczności wypadku będą wyjaśniane podczas postępowania przygotowawczego prowadzonego przez KMP Siedlce pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach.

(N.S/A.Ś)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone