Zamknij
REKLAMA

Dwie osoby ranne i całkowicie uszkodzone pojazdy

15:57, 31.10.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

Dwie osoby ranne i całkowicie uszkodzone pojazdy- to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 29 października w Podosiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadził do zderzenia z ciężarówką.
29 października po godzinie 5:00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Podosiu (powiat łukowski). Ze zgłoszenia wynikało, że ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym oraz kierowca jednego z aut jest zakleszczony wewnątrz pojazdu. Mundurowi na miejscu ustalili, że 48-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf z naczepą, uderzył w samochód marki BMW, którym kierował 28-letni mieszkaniec gminy Wola Mysłowska. Samochód ciężarowy po zderzeniu z osobówką zjechał z jezdni i uderzył jeszcze w przydrożne drzewa. Uszkodzone elementy kabiny „uwięziły” kierowcę w jej wnętrzu. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu, mężczyzna został wydostany z pojazdu i odwieziony do szpitala. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala również 28-latek kierujący osobówką. Po badaniach lekarskich okazało się, że ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pracujący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem bmw 28-latek, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Daf, co doprowadziło do uderzenia ciężarówki w osobowe auto i przydrożne drzewa. Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności wypadku a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(N.S/M.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

tragediatragedia

0 0

Z przykrością piszę ale ten kierowca osobówki niestety odszedł. 22:17, 06.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone