Zamknij
REKLAMA

Ukradła pieniądze zbierane na pomoc dzieciom

10:52, 12.10.2018 | N.S/M.Z
Skomentuj

Dzielnicowy z Sulejówka ustalił kobietę, która jest podejrzewana o dokonanie kradzieży puszki z pieniędzmi wystawionej w jednym ze sklepów na terenie Sulejówka. Pieniądze były zbierane na rzecz jednej z organizacji zajmującej się pomocą dzieciom. Kobieta przyznała się do winy. Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim.
Na początku września w jednym ze sklepów na terenie Sulejówka doszło do kradzieży puszki z pieniędzmi w kwocie ok. 200 zł. Puszka oznaczona była informacją o zbiórce pieniędzy na rzecz organizacji, której statutowym celem jest pomoc dzieciom. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu sklepu, dokonał kradzieży tej puszki z zawartością pieniędzy. Sprawa trafiła na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring sklepu, przesłuchali także świadków tego zdarzenia. W ustalenie sprawcy kradzieży włączył się dzielnicowy z Sulejówka. W wyniku swoich działań uzyskał informację, że osobą, która może mieć udział w przedmiotowym zdarzeniu, jest 26-letnia mieszkanka Sulejówka.
Mundurowi potwierdzili, że wskazana kobieta odpowiada wizerunkowi osoby na nagraniu monitoringu. Kobieta została przesłuchana, przyznała się do swojego czynu.
Funkcjonariusze zespołu wykroczeń kilka dni temu skierowali do Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim wniosek o ukaranie 26-letniej mieszkanki Sulejówka. Kobiecie zarzucana jest kradzież pieniędzy w kwocie ok. 200 zł. Grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet kara aresztu.

(N.S/M.Z)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone