Zamknij

Amfetamina znaleziona podczas kontroli drogowej

17:21, 03.10.2018 | N.S/M.Z
Skomentuj

W ubiegłym tygodniu podczas jednej z kontroli drogowych na terenie Mińska Mazowieckiego, policyjni wywiadowcy znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę. Narkotyk był własnością 21-letniego mieszkańca Mińska Mazowieckiego. Podejrzany usłyszał zarzut karny nielegalnego posiadania środków odurzających. Przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny.
Z 27 na 28 września policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli osobowego Opla. W trakcie sprawdzania zawartości przewożonego bagażu, znaleźli w jednym ze schowków biały proszek. Substancję zabezpieczyli do dalszych badań. Kierującego Oplem 21-latka zatrzymali w policyjnym areszcie. Przeprowadzone badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów, że mamy do czynienia z amfetaminą.
Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie zarzutu nielegalnego posiadania środków odurzających. Podejrzany przyznał się do winy i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze. Musi zapłacić karę grzywny i pokryć koszty przeprowadzonego postępowania.

(N.S/M.Z)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone