Zamknij

Rowerowe stacje naprawcze niszczone przez wandali. Mieszkańcy oburzeni.

12:36, 05.07.2018 | N.S
Skomentuj

Od 25 maja Siedlczanie mogą korzystać z nowej infrastruktury rowerowej. Inwestycja zwyciężyła w pierwszej edycji Eko Budżetu organizowanego przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach i Urząd Miasta Siedlce. Minęło zaledwie kilka dni, a ktoś już "zajął" się stacjami... "Trzeba zrobić ściepę za wskazanie debila."- piszą internauci na jednym z portali społecznościowych.
Od 25 maja mieszkańcy Siedlec mogą korzystać z rowerowych stacji naprawczych. Powstało ich aż 10. Minęło zaledwie kilka dni od postawienia stacji, a jedna z nich została już zniszczona. Wandale dewastują kolejne stacje i kradną narzędzia. Mieszkańcy są oburzeni- "Trzeba zrobić ściepę za wskazanie debila."- piszą na jednym z portali społecznościowych.
Redakcja zwróciła się do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach z zapytaniem jakie działania zostały podjęte w celu wytypowania sprawcy. Otrzymaliśmy odpowiedź, że jest wszczynane postępowanie w tej sprawie. Dzielnicowy będzie starał uzyskać się jak najwięcej informacji, aby dotrzeć do świadków. W okolicach stacji będą również prowadzone patrole przez nieumundurowanych policjantów. Największym problemem jest to, że w okolicach stacji nie ma monitoringu, co znacznie utrudnia wytypowanie sprawców wandalizmu. Policja zapewnia jednak, że dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić sprawę.

(fot. G.O)

(N.S)

Komentarze (3)

SiedlczaninSiedlczanin

2 0

Ja bym inaczej go lub ich jeszcze nazwał niż *%#)!& policja samym dzielnicowy nic nie zrobi, niech się włączą inni funkcjonariusze z wydziałów pionu kryminalnego. Wszyscy informatorzy chyba nie wyjechali na wakacje? 13:58, 05.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MAXIMUSMAXIMUS

1 0

Gratulacje dla policjantów za podjęcie skutecznych czynności operacyjnych. 14:50, 11.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zyciowyzyciowy

1 0

najpierw trzeba sprawdzic zlomowiska 12:41, 12.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone