Zamknij

Tragiczny finał imprezy. Nie żyje młody motocyklista.

19:08, 08.06.2018 | N.S/KPP Łuków
Skomentuj

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miał 24-latek z gminy Ulan, który wczoraj kierując samochodem marki Audi, potrącił swego kolegę jadącego motocyklem marki Yamaha. 24-letni motocyklista na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca Audi pozostawiając auto, uciekł z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali go w domu. Dodatkowo okazało się, że młodego mężczyznę obowiązują dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.
Wczoraj po godzinie 23:00 łukowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Świdrach (gmina Łuków). Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w motocykl. Mundurowi na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący motocyklem marki Yamaha 24-latek z gminy Łuków, został potrącony przez samochód marki Audi. Siła uderzenia była tak duża, że kierujący motocyklem po wypadku upadł prawie 200 metrów od jednośladu. Pokrzywdzony młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i po przewiezieniu do szpitala zmarł. Kierowca Audi pozostawił auto i uciekł pieszo z miejsca z miejsca wypadku.
Policjanci ustalili, że uczestniczący w zdarzeniu motocykl był prawdopodobnie nieoświetlony, a Audi które w niego uderzyło jechało z bardzo dużą prędkością. Mundurowi dowiedzieli się również, że pokrzywdzony 24-latek i kierowca Audi mogli być wcześniej razem ze znajomymi na imprezie urodzinowej.
Policjanci ustalili kto był kierowcą samochodu marki Audi i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Prawdopodobnie dojechał tam swoim samochodem marki BMW. 24-latek z gminy Ulan nie potrafił wytłumaczyć dlaczego jadąc samochodem audi swego kolegi, uderzył w motocykl. Po przeprowadzonym badaniu alkomatem okazało się, że miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że młody mężczyzna był już poprzednio karany za jazdę po alkoholu i obecnie obowiązują go dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Po północy 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(N.S/KPP Łuków)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone