Zamknij
REKLAMA

Bezpieczne przejazdy dzięki cyfrowym technologiom

15:41, 14.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Bezpieczeństwo podczas podróży i punktualność to priorytety każdej firmy transportowej. W dobie cyfryzacji i błyskawicznego przepływu informacji, współcześni przewoźnicy dbają o komfort i bezpieczeństwo swoich pasażerów, a także o bezpieczne i niezawodne dostawy realizowane terminowo.

Obecnie dla wielu przedsiębiorstw transportowych ogromne znaczenie ma pełna kontrola nad przewozem towarów. Zapewnia ona odbiorcom płynność dostaw,  a w razie konieczności przewoźnicy mogą szybko reagować i zapobiegać przestojom. Stały monitoring pojazdu staje się coraz częściej niezbędny w pracy osób nadzorujących pracę kierowców, a nowoczesne narzędzia do kontroli i pomiaru wyznaczają standardy pracy wielu przewoźników. W tym celu została stworzona wygodna i przyjazna użytkownikom aplikacja Brumgo, która ułatwia firmom transportowym zarządzanie ich flotą.

Aplikacja, która kontroluje pojazdy

Brumgo to niezwykle użyteczny, nieskomplikowana w obsłudze program, który posiada czytelny interfejs oraz funkcjonalności i przejrzysty zapis trasy. Umożliwia ona podgląd poruszającego się pojazdu albo obserwację zarejestrowanej trasy, dzięki odpowiedniemu linkowi.

Pasek narzędzi wyświetla wszystkie funkcje niezbędne do kompleksowej obserwacji trasy oraz jej przebiegu. Wśród nich jest Podgląd mapy z zaznaczonymi pojazdami, które wyposażono w aplikację Brumgo oraz tymi, które ich nie posiadają. Dzięki tej funkcji można obejrzeć aktualną trasę przejazdu oraz dokładne położenie pojazdu w danej chwili.

Niezwykle ważną funkcjonalności aplikacji Brumgo stanowią Statystyki. Pozwalają one m.in. sprawdzić czy monitorowane pojazdy są odpowiednio wykorzystywane, a także skontrolować czas jazdy i pracy kierowców i wykonać zestawienie porównujące styl jazdy poszczególnych pojazdów z floty danej firmy

Więcej informacji na temat zastosowania tej użytecznej aplikacji znajdą Państwo w serwisie https://www.brumgo.com/pl/.

Technologie ratujące życie

Aby wyróżnić się na konkurencyjnym rynku, renomowane marki samochodów osobowych i dostawczych nieustannie dbają o wyposażenie swoich aut w nowoczesne, zaawansowane systemy. Regularnie rozwijane systemy samochodowe działają zazwyczaj w ukryciu nieprzerwanie czuwając nad bezpieczeństwem kierowców i pasażerów, a ich nadrzędnym celem jest ochrona życia dzięki zintegrowanym układom czujników monitorujących. Monitorowanie martwego pola oraz utrzymanie pasa ruchu w prowadzonym pojeździe – to bardzo istotne elementy systemu bezpieczeństwa. Czujniki antykolizyjne monitorują ruch nadjeżdżających pojazdów, automatycznie włączając odpowiednie procedury, m.in. uruchamiając system hamowania, prewencyjny mechanizm napinaczy pasów oraz procedurę zamykania okien i szyberdachu w razie wykrycia realnego zagrożenia na drodze. Kolejnym osiągnięciem w zakresie bezpieczeństwa pojazdów jest aktywny system świateł drogowych, który włączają się w odpowiednim momencie oraz automatyczne wzywanie pomocy w razie kolizji. Nowoczesne urządzenia oraz aplikacja Brumgo stanowią funkcjonalne elementy wyposażenia pojazdów, które okazują się niezastąpione, gdyż wzmacniają system kontroli zewnętrznej i zapobiegają wypadkom.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone