Zamknij
REKLAMA

Baseny ogrodowe całoroczne –czym różnią się od tradycyjnych?

09:22, 06.06.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Coraz więcej osób decyduje się na odrobinę luksusu dla siebie i rodziny i na sezon letni montuje w swoim ogrodzie basen. W takim basenie ogrodowym można z powodzeniem siedzieć, pluskać się, grać w piłkę, a nawet pływać.

Zazwyczaj jednak zachodzi konieczność złożenia konstrukcji po sezonie i zabezpieczenia jej, aby nie została uszkodzona podczas zimy. Zajmuje to sporo czasu i nie należy do przyjemnych rzeczy. Poza tym, basen trzeba mieć gdzie przechować, a nawet po złożeniu zajmuje on sporo miejsca.

Doskonała alternatywa – baseny ogrodowe całoroczne

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o letnim relaksie, ale nie chcą po sezonie likwidować basenu, są te całoroczne. Dzięki stabilnemu stelażowi i bardzo trwałemu materiałowi PVC, z którego wykonana jest niecka, basen taki jest bardzo praktyczny. Można w nim wygodnie i bezpiecznie spędzać czas, a dostępne są naprawdę spore modele, które mieszczą wiele osób i zapewniają wiele atrakcji. Co ważne, materiały te są w pełni bezpieczne podczas zimy i nie ma konieczności demontażu basenu. Wystarczy jedynie okryć go na czas jesieni i zimy, aby nie uległ zabrudzeniu i nie gromadziły się w nim liście oraz inne rzeczy.

Baseny ogrodowe całoroczne mają jeszcze jedną zaletę. Można je w ciągu kilku godzin rozłożyć w dowolnym miejscu w ogrodzie całkiem samodzielnie. Budowa tradycyjnego basenu zazwyczaj zajmuje nieco czasu i wymaga wiele pracy, a taki całoroczny jest niezwykle funkcjonalny i bardzo łatwo się go montuje.

Jaka jest cena basenów ogrodowych całorocznych?

Wielu osobom wydaje się, że montaż basenu całorocznego to spory wydatek. W praktyce okazuje się, że jest to koszt kilku tysięcy złotych, w zależności od rozmiarów samego basenu. Zazwyczaj w cenę wliczone są pompa piaskowa wraz z piaskiem, drabinka mata oraz wszelkie środki chemiczne. Nie trzeba więc dokupować żadnych akcesoriów i przez cały sezon można cieszyć się zabawą w wodzie. By zapoznać się z wyczerpującymi informacjami na ten temat warto zajrzeć na https://starpool.pl - stronę doświadczonego producenta. Niemiecki odpowiednik: https://gfkpool4you.de/de/

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone