Zamknij
REKLAMA

Oszczędzaj na kurierze, kiedy sprzedajesz przez internet

13:36, 11.04.2018 | MATERIAŁ PROMOCYJNY
Skomentuj

Sprzedawanie w internecie pozwala pozbyć się zbędnych rzeczy, a dodatkowo zarobić pieniądze. Masz nieużywane już zabawki, ubranka dziecięce, stylowy zegar na ścianę lub inny przedmiot? A może marzysz o rozwinięciu własnej firmy i sprzedawaniu przez internet? W takim przypadku praktycznie niezbędna będzie wysyłka kurierem.
Twoje ogłoszenia będą się cieszyć większą popularnością, jeżeli zagwarantujesz szybką i tanią dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Tani kurier InPost deklarowany w ogłoszeniu realnie zwiększy zainteresowanie ofertą. Dzięki profesjonalnej firmie kurierskiej szybko i bezproblemowo nadasz różne przesyłki kurierskie – zarówno te małe, jak i te o większych rozmiarach. Twoje paczki dotrą do odbiorców bardzo szybko, a ci dzięki temu chętnie polecą Cię swoim znajomym i rodzinie.
Zamówienie kuriera InPost jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie https://furgonetka.pl i przejść przez kilka prostych kroków. Po zalogowaniu, na stronie głównej zobaczysz przycisk „Dodaj przesyłkę” – kliknij go i uzupełnij dane przesyłki (nadawcę, odbiorcę oraz szczegóły związane z paczką). Następnie wybierz kuriera, który ma zrealizować transport paczki i kliknij „Zapisz do wysłania”. Na kolejnej stronie (Do wysłania) zaznacz te przesyłki, które chcesz w danym momencie wysłać oraz kliknij „Zapłać i zamów”. Serwis pobierze automatycznie opłatę i wyświetli Ci potwierdzenie złożenia zamówienia. Jeżeli zdarzyłoby się, że ilość środków zgromadzonych na Twoim koncie prepaid w serwisie byłaby niewystarczająca do realizacji zamówienia, zostaniesz przekierowany do DotPay i szybko zapłacisz za nadanie paczki ze swojego konta
bankowego. To szybkie i bardzo tanie rozwiązanie.
Przy sprzedawaniu swoich rzeczy możesz wykorzystać proste i efektywne rozwiązania. Już teraz wejdź na stronę https://furgonetka.pl i załóż darmowe konto. Sprzedawaj przez internet i oszczędzaj na przesyłkach dzięki tanim tanim usługom kurierskim dostępnym dla każdego.

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone