REKLAMA

Drugie podejście do Mazowieckiego Duathlonu Doliną Liwca

12:26, 13.09.2017 | Organizatorzy, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

W maju roztopy pokrzyżowały plany, ale tym razem musi się udać. III Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca już w najbliższą sobotę – 16 września.

Mazowiecki Duathlon Doliną Liwca to jedyne tego typu zawody na Mazowszu. Podobnie jak w zeszłym roku, w ramach imprezy przeprowadzone zostaną dwie konkurencje - start indywidualny oraz start drużynowy.

Zawodnicy w pierwszej kolejności przemierzą kajakiem malowniczy, kręty odcinek rzeki Liwiec. Warto podkreślić, iż obszar ten jest objęty programem „Natura 2000”. Następnym etapem jest bieg przełajowy po urozmaiconej trasie, przebiegającej ulicami asfaltowymi, odcinkami szutrowymi, leśnymi oraz polnymi. W trakcie i po zawodach odbędzie się piknik rodzinny, na którym czekać będą różne atrakcje, m.in. gry i zabawy dla dzieci. Będzie to znakomita okazja dla uczestników na aktywne spędzenie weekendu w pięknych okolicznościach przyrody.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdziecie Państwo w regulaminie dostępnym na stronach: www.dzialamy.com.pl oraz www.liwiec.com.

(Organizatorzy, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018