Trzecia kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej

11:40, 20.10.2017 DR

W środę, 18 października, rozegrana została już trzecia kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej w Siedlcach na kręgielni w Parku Wodnym Siedlce.

Za nami turniej, na którym zawodnicy zmagali się z trudnymi warunkami przy krótkim smarowaniu 36ft. Świetną dyspozycją w finale wykazali się goście z Łukowa, jednak pierwsze dwa miejsca obstawili zawodnicy z Siedlec. Na 1. miejscu - Arkadiusz Dłużniewski SKB Siedlce, 2. pozycję zajął Paweł Perczak SKB Siedlce na ostatnim miejscu podium stanął Michał Rek Bears Łuków. Następne czwarte spotkanie ligowe już 25 października o godz. 18 na kręgielni w Parku Wodnym Siedlce.

Więcej info oraz relacja foto na fanpagach: fb.com/siedleckiklubbowlingowy, fb.com/siedleckaligabowlingowa