Zamknij
REKLAMA

Jak smakuje jogurt LG? VITOexTrEAM zaprasza do Korei Południowej.

09:12, 17.05.2017 | VITOexTrEAM
REKLAMA
Skomentuj

O swojej wyprawie i prezentacji Michał Ilczuk pisze tak: "Co wiedzieliśmy o Korei Południowej przed wyjazdem na wymianę z uniwersytetu? Tyle, co powszechny zjadacz chleba w Polsce - produkują Samsungi, a za chwilę zaatakuje ich Północ". 

I dalej: "Przez pół roku mogliśmy przekonać się, że ten kraj ma do zaoferowania znacznie więcej, a wojna z Północą nie spędza mieszkańcom snu z powiek. W Korei spędziliśmy pół roku na Uniwersytecie w Gwangju, w wolnych chwilach przemierzając kraj autostopem i pochłaniając tony kimczi. Na prezentacji opowiem o naszych próbach odnalezienia się w zupełnie innej kulturze.  Jak nauczyć się czytać po koreańsku w dwa dni? Co oznacza zasada 100 dni? Smartfon generation? Z czym się je KPOP? Jak się stopuje w kraju Kimów? Czemu w akademiku pobierają odciski palców? Jak smakuje jogurt LG? Oprócz powyższych na prezentacji opowiadam również o możliwościach wyjazdu i uzyskania stypendium w Korei Południowej".

Kim jest Michał Ilczuk? To współtwórca pubu podróżniczego "Plecak" w Poznaniu, współprowadzący blog Que Pasa, współwłaściciel firmy Craftenango - sklepu internetowego z rękodziełem z Gwatemali. Pomimo młodego wieku (90 rocznik) ma za sobą wyprawy autostopem po całej Europie w latach 2008-2011, pół roku na stypendium w Korei Południowej, Erasmus w Wielkiej Brytanii, Happeast - czyli autostopem po Iranie w poszukiwaniu szczęścia, 2 miesiące w Azji Płd-Wsch, Sri Lanka, Kazbek 2016, 3 miesiące w Ameryce Centralnej.

Spotkania odbędą się :
- 18 maja w Siedlcach w Auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12 o godzinie 18.00
- 19 maja w Łosicach w Łosickim Domu Kultury przy ul. Piłsudskiego 4 o godzinie 18.00

(VITOexTrEAM)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018