Zamknij
REKLAMA

VII Uniwersytecka Giełda Pracy – 9 maja na UPH

11:11, 02.05.2017 | BK, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

Już po raz siódmy Biuro Karier działające przy Uniwersytecie przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach zaprasza do udziału w Uniwersyteckiej Giełdzie Pracy, która odbędzie się 9 maja w godz. 10.00 - 13.00 w gmachu Wydziału Humanistycznego UPH przy ulicy Żytniej 39. Każdy uczestnik otrzyma przy stoisku Biura Karier potwierdzenie uczestnictwa.

Studenci, zachęcajcie waszych nauczycieli, koleżanki i kolegów do odwiedzenia Uniwersyteckiej Giełdy Pracy, ponieważ do udziału w targach Biuro Karier zaprosiło pracodawców, którzy posiadają oferty praktyk, staży i pracy, pracy wakacyjnej i skierowanej dla studentów studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych oraz instytucje zajmujące się świadczeniem usług doradczych i informacyjnych.

Z kolei dla Was będzie to szansa na zweryfikowanie swoich umiejętności w stosunku do oczekiwań pracodawców, a także zapoznania się z ofertą wystawców. Targi są doskonałą formą wsparcia dla poszukujących zatrudnienia oraz tych, którzy świadomie chcą zaplanować swoją dalszą edukację. Koniecznie zabierzcie swoje CV, będzie można przekazać je pracodawcom.
Każdy uczestnik otrzyma przy stoisku Biura Karier potwierdzenie uczestnictwa, zwalniające z zajęć w tym dniu!

(BK, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone