Zamknij
REKLAMA

Policja poszukuje właścicieli radiodbiorników

12:16, 11.10.2017 | kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach
REKLAMA
Skomentuj

3 sierpnia w Siedlcach, w pustostanie usytuowanym w okolicy ul. Spokojnej policjanci Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach ujawnili cztery radia samochodowe, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, iż pochodzą z przestępstwa. 

Odnaleziono radia następujących marek: BLaupunkt Car 300, Daewoo model AKF, Resonance RDS oraz radio Peiyng.  Osoby, które rozpoznają widoczne na zdjęciach radia lub posiadające istotne informacje z nimi związane proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

(kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone