Zamknij

Kradł paliwo z koparek. Wypompował 3,5 tysiąca litrów!

14:38, 13.11.2017 | ASP. SZT. MAREK KAPUSTA/KPP GARWOLIN, FOT. POLICJA.PL - ARCHIWUM
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży 49-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna z koparek zaparkowanych na terenie stacji benzynowej w Mrokowie w powiecie garwolińskim kradł olej napędowy. Sprawcy kradzieży grozi do 10 lat więzienia.

W piątkowy poranek Policjanci z Trojanowa zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży paliwa, której dokonywał 49-letni mężczyzna. Mieszkaniec Lublina kradł paliwo z zaparkowanych koparek, które znajdowały się na parkingu przy stacji benzynowej w miejscowości Mroków przy drodze krajowej nr 17. Nieopodal miejsca przestępstwa policjanci odnaleźli zaparkowany samochód, którym mężczyzna wywoził skradzione paliwo.
Sprawca został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W trakcie zbierania materiału dowodowego, funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna kilkukrotnie zakradał się do koparek i spuszczał paliwo. Łącznie jego łupem padło 3500 litrów oleju napędowego, powodując straty ponad 15 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem.
Sprawa niebawem trafi na sądową wokandę, a mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(ASP. SZT. MAREK KAPUSTA/KPP GARWOLIN, FOT. POLICJA.PL - ARCHIWUM)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone