Zamknij

Są najlepsi w województwie!

13:54, 14.07.2017 | KPP Garwolin/opr.JS
REKLAMA
Skomentuj

W garnizonie mazowieckim zakończyły się eliminacje do finału XX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju „Patrol Roku 2017". Bezkonkurencyjny okazał się zespół z garwolińskiej komendy, którą reprezentowali: st. sierż. Kamil Kowalski i post. Hubert Szostak.

58 funkcjonariuszy z Mazowsza, którzy na co dzień patrolują ulice, pod czujnym okiem ekspertów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz wykładowców z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie konkurowali w strzelaniu sytuacyjnym, skutecznym obezwładnianiu osób, teście wiedzy, skuteczności przeprowadzania policyjnej interwencji oraz sprawnym pokonywaniu toru przeszkód, a także udzielaniu pierwszej pomocy.
Po policzeniu wszystkich punktów stało się jasne – Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu oraz tytuł najlepszego patrolu garnizonu mazowieckiego otrzymali st. sierż. Kamil Kowalski i post. Hubert Szostak z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Drugie miejsce zajęli: post. Mateusz Jung oraz post. Daniel Błach z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Trzeci byli: st. sierż. Jakub Kochanowski oraz sierż. Malwina Piotrowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.
Dwie zwycięskie pary patrolowe będą teraz reprezentować garnizon mazowiecki w XXIV Finale Ogólnopolskich Zawodów „Patrol Roku 2017”, który odbędzie się we wrześniu w Słupsku.

 

(KPP Garwolin/opr.JS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018