REKLAMA

Spore ilości narkotyków w rękach policji. Zatrzymana 30-latka.

15:56, 13.07.2017 | KPP Garwolin/opr.JS
REKLAMA
Skomentuj

Ponad pół kilograma amfetaminy, marihuanę i kilkadziesiąt paczek nielegalnych papierosów znaleźli funkcjonariusze w jednym z garwolińskich mieszkań. Do aresztu trafiła 30-letnia kobieta i jej znajomy. Oboje są podejrzani o handel środkami odurzającymi. Grozi im do 10 lat więzienia.  

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy podejrzewali, że 30-latka może posiadać w domu znaczne ilości narkotyków. Ich przypuszczenia potwierdziły się podczas przeszukania, które odbyło się w poniedziałek, 10 lipca. – W mieszkaniu kobiety policjanci ujawnili 519 gramów amfetaminy, marihuanę, wagę elektroniczna, pieniądze oraz kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – informuje asp. sztab. Marek Kapusta, oficer prasowy garwolińskiej komendy.
Podczas akcji w mieszkaniu przebywał także 32-letni znajomy kobiety. Mężczyzna miał przy sobie 11 gramów amfetaminy. Zarówno on jak i 30-latka zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Oboje usłyszeli już zarzuty posiadania i udziału w obrocie znacznej ilości środków odurzających. Za te przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia.

 

(KPP Garwolin/opr.JS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018