Zamknij

Dwóch 17-latków ukradło samochód. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

10:58, 19.06.2018 | N.S/KPP Mińsk Mazowiecki
Skomentuj

Dzięki współpracy mińskich dzielnicowych i kryminalnych udało się ustalić dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież samochodu marki Opel. 17-latkowie zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel. Usłyszeli już zarzuty karne. Samochód trafił do rąk właściciela.
Na początku ubiegłego tygodnia na terenie Mińska Mazowieckiego doszło do kradzieży samochodu marki Opel. Kryminalni zaczęli zbierać w tej sprawie wszelkie informacje, zabezpieczyli również nagrania z kamer monitoringu miejskiego. W sprawę włączyli się dzielnicowi mińskiego rewiru, którzy mając dobre rozpoznanie lokalnej społeczności, wytypowali potencjalne osoby przypominające rysopisem sprawców kradzieży.
Wspólna akcja kryminalnych i dzielnicowych zakończyła się zatrzymaniem dwóch 17-latków, mieszkańców Mińska Mazowieckiego. Mężczyźni przyznali się do kradzieży pojazdu. Wskazali też miejsce jego porzucenia tj. Warszawa, gdyż właśnie tam udali się po kradzieży.
17-latkowie usłyszeli zarzuty karne kradzieży pojazdu, za który grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Przyznali się do zarzucanych czynów i dobrowolnie poddali się karze. Odzyskany samochód jest już w rękach właściciela.

(fot. pixabay.com)

(N.S/KPP Mińsk Mazowiecki)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone