Zamknij

Śmiertelne dachowanie. Nie żyje 24-letnia kobieta.

14:28, 30.04.2018 | N.S/KPP Mińsk Mazowiecki
Skomentuj

Do tragicznego wypadku drogowego doszło z soboty na niedzielę w miejscowości Mlęcin. Z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn, pojazd Hyundai zjechał na lewe pobocze, uderzył w betonowy przepust, po czym „dachował”. Śmierć na miejscu poniosła 24–letnia kobieta.
W nocy z soboty na niedzielę około godziny 2:50 w miejscowości Mlęcin w gminie Dobre, na prostym odcinku drogi, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Poruszający się w kierunku miejscowości Dobre pojazd Hyundai zjechał na lewe pobocze, następnie uderzył w betonowy przepust, po czym „dachował”. Śmierć na miejscu poniosła 24-letnia kobieta, mieszkanka Warszawy. Policjanci prowadzili na miejscu wypadku czynności pod nadzorem prokuratora. Śledczy zajmą się teraz wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn wypadku.

(fot. KPP Mińsk Mazowiecki)

(N.S/KPP Mińsk Mazowiecki)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone