Zamknij

Kradzież artykułów chemicznych i spożywyczych

10:14, 05.10.2017 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z wydziału ds. wykroczeń, nieletnich i patologii zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży artykułów chemicznych i spożywczych, która miała miejsce w dniu 27 lipca tego roku w jednym z marketów przy ulicy Sosnkowskiego w Mińsku Mazowieckim.

Monitoring sklepu zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z opisywaną sprawą. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z prowadzącym czynności wyjaśniające asp. szt. Bogdanem Leszczyńskim z Wydziału ds. Wykroczeń, Nieletnich i Patologii.

W jednym ze sklepów sieciowych w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Sosnkowskiego, miała miejsce kradzież różnego asortymentu artykułów spożywczych oraz chemicznych. Sklepowy monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który mógł mieć prawdopodobnie związek z opisywanym zdarzeniem.

Ustalenie tożsamości i przesłuchanie mężczyzny zarejestrowanego przez sklepową kamerę, jest istotne dla wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, w ramach prowadzonej przez Policję sprawy.

Dlatego policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w jej wyjaśnieniu - o  bezpośredni kontakt telefoniczny lub email-owy.

Wszelkie informacje można przekazywać na:

tel. 25 759 60 04 prow. postępowanie asp. szt. Bogdan Leszczyński (Wydział ds. Wykroczeń, Nieletnich i Patologii)
tel. 25 759 72 00 oficer dyżurny
tel. 997,112 alarmowe
e-mail: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018