Zamknij

Tragiczny wypadek w Łukowie. Nie żyje 17-letni rowerzysta.

11:29, 01.06.2018 | N.S/KPP Łuków
Skomentuj

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu dróg ul. Wyszyńskiego i ul. Warszawskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 17-latek został potrącony przez samochód marki Subaru. Niestety rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł nad ranem w szpitalu.
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 21:00 Łukowie na skrzyżowaniu dróg ul. Wyszyńskiego i ul. Warszawskiej. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują na to, że kierujący samochodem marki Subaru 22-latek z gminy Łuków, potrącił kierującego rowerem 17-letniego łukowianina. Niestety, w wyniku zaistniałego zdarzenia pokrzywdzony rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i dzisiaj nad ranem zmarł w szpitalu.
Będący na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że rowerzysta przejeżdżał swym jednośladem przez przejście dla pieszych i w tym momencie został uderzony przez jadące od strony Radzynia Podlaskiego Subaru. Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą dokładnie jaki był przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg. Dobra pogoda sprzyja rowerowym wycieczkom i przejażdżkom. Zarówno kierujący samochodami, jak też sami rowerzyści powinni przede wszystkim kierować się przepisami, ale też zasadami zdrowego rozsądku. To od nas samych zależy bezpieczeństwo na drodze.

(N.S/KPP Łuków)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone