Zamknij

Cztery nowiutkie radiowozy trafiły do łukowskich policjantów

21:40, 16.12.2017 | MJ/KPP ŁUKÓW
REKLAMA
Skomentuj

Zakup pojazdów był możliwy dzięki współfinansowaniu i wsparciu lokalnych samorządów. Dwa Hyundaie trafią do Rewiru Dzielnicowych, jeden Opel Astra do Wydziału Ruchu Drogowego, drugi do Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim.

12 grudnia przedpołudnie w łukowskiej komendzie odbyła się uroczystość przekazania czterech nowo zakupionych radiowozów. Nowe pojazdy służbowe to efekt dobrej współpracy z lokalnymi samorządami i docenienia działań prowadzonych przez policjantów łukowskiego powiatu. Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak serdecznie podziękował obecnym na uroczystości samorządowcom za wsparcie i współfinansowanie. - Zakup radiowozów nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie i zaangażowanie władz samorządowych - zauważył w swoim przemówieniu nadkom. Leszek Misiak. - Dobra współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz na lepsze warunki pracy policjantów. 
Komendant mówił, że auta te będą służyły mieszkańcom powiatu, dzięki nim policjanci będą dbać o ich bezpieczeństwo. Nadkom. Misiak zaznaczył, że dobra współpraca łukowskich policjantów z lokalnymi samorządami, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w powiecie łukowskim zostały docenione i w najbliższych tygodniach tabor transportowy jednostki zostanie wzbogacony o kolejne radiowozy.
Samorządowcy przekazując kluczyki od nowych radiowozów życzyli policjantom, by pojazdy były bezawaryjne, by dla dobra lokalnej społeczności funkcjonariusze jak najdłużej mogli je użytkować. W imieniu gości starosta łukowski Janusz Kozioł zapewnił zebranych o dalszej współpracy i kolejnych środkach finansowych zaplanowanych dla łukowskiej komendy. Jak podkreślił starosta, te przekazane  radiowozy są niezbędnym narzędziem w niesieniu pomocy mieszkańcom naszego powiatu. Wszyscy zgodnie mówili, że zakup nowych radiowozów poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.
 

(MJ/KPP ŁUKÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone