Zamknij

Bo zlekceważył znak STOP stojący przed torami…

13:05, 01.12.2017 | MJ/KPP ŁUKÓW
REKLAMA
Skomentuj

O ogromnym szczęściu może mówić 59-latek ze Stoczka Łukowskiego. Mężczyzna, kierujący oplem, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy i został uderzony przez pociąg osobowy. 

28 listopada przed godziną 18.00 dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Wiatraki. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wypadku ustalili, że na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, pociąg osobowy relacji Dęblin – Łuków, uderzył w opla. W wyniku tego zdarzenia kierujący osobówką 59-letni mieszkaniec Stoczka Łukowskiego został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy mężczyzny są niegroźne, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem dojechał do niestrzeżonego przejazdu kolejowego, a następnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał wprost pod pociąg osobowy. Mimo tego, że maszynista gwałtownie hamował, doszło do uderzenia lokomotywy w opla.
Teraz prowadzący postępowanie funkcjonariusze ustalą szczegóły i przebieg wypadku, sprawdzą dlaczego 59-latek nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy bezpośrednio przed poruszający się po torach pociąg.

(MJ/KPP ŁUKÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone