Zamknij

Rowerzysta potrącony przez samochód. Mężczyzna zmarł na miejscu.

11:24, 02.05.2018 | N.S/KPP Łuków
Skomentuj

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 63. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 71-latek został potrącony przez samochód marki Hyundai. Rowerzysta doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20.30 w Jeziorach, na drodze krajowej nr 63. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują na to, że kierujący samochodem marki Hyundai 43-letni łukowianin, potrącił kierującego rowerem 71-letniego mieszkańca gminy Ulan Majorat. Niestety, w wyniku zdarzenia, pokrzywdzony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.
Policjanci i prokurator wstępnie ustalili, że kierujący rowerem i samochód marki Hyundai poruszali się w tym samym kierunku. Mundurowi ustalili też, że w chwili wypadku kierujący autem 43-latek był trzeźwy. Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą przebieg zdarzenia.

(fot. KPP Łuków)

(N.S/KPP Łuków)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone