Zamknij

Zajechała drogę harleyowi. Motocyklistka poszkodowana.

18:53, 12.05.2018 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 12 maja, ok. godz. 16.00 w miejscowości Sokołów Podlaski na skrzyżowaniu ulic Wolności - Kolejowa doszło do kolizji drogowej.

Będący na miejscu policjanci ustali, ze 34-letnia kierująca hynduaiem podczas wykonywania manewru skrętu w lewo z ul. Kolejowej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ul. Wolności 39-letniej kierującej harley'em, w wyniku czego doszło do zderzenia  pojazdów. Motocyklistka nie odniosła poważnych obrażeń. Sprawczyni kolizji drogowej została ukarana przez policjantów mandatem karnym. Kierujące były trzeźwe. 

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone