Zamknij

Przedświąteczne wpadki: jeden pijany, drugi bez prawka.

21:19, 23.12.2017 | ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA
REKLAMA
Skomentuj

Kierowca suzuki w Sokołowie Podlaskim miał 3 promile alkoholu, gdy zatrzymał go patrol. Kierujący fordem także nie powinien siadać za kółko.

W piątek, 22 grudnia, około godziny 21.45 policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 55-letniego kierowcę suzuki. W trakcie legitymowania wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mężczyźnie wysoka kara grzywny, kara ograniczenia wolności, a nawet do 2 lat więzienia.
W sobotę, 23 grudnia, około 4 rano policjanci z posterunku w Kosowie Lackim zatrzymali w Ceranowie do kontroli drogowej 49-letniego kierującego fordem. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma wystosowany przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznym kat. B. W związku z powyższym zatrzymali 49-latkowi prawo jazdy i uniemożliwi kontynuowanie jazdy. Sprawdzono stan trzeźwości kierowcy forda, mężczyzna był trzeźwy. 

(ST. SIERŻ. DOMINIKA ROZBICKA)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone