Zamknij

Poszukiwani świadkowie wypadku drogowego w Siedlcach

17:02, 24.04.2018 | N.S/KMP Siedlce
REKLAMA
Skomentuj

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 30 marca przy ul. Warszawskiej w Siedlcach.
30 marca około godziny 21:40 przy ul. Warszawskiej 18 w Siedlcach doszło do wypadku drogowego, podczas którego nieustalony kierowca motoroweru potrącił pieszego. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała. W związku z powyższym, prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.
 

(N.S/KMP Siedlce)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone