Zamknij

„Czytam – wiem – jestem bezpieczny”. Szkoły mogą zgłaszać się do udziału w projekcie.

13:34, 12.12.2017 | kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach
REKLAMA
Skomentuj

„Czytam – wiem – jestem bezpieczny” - to wspólny projekt  Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach przewidujący cykl zajęć edukacyjnych adresowanych do dzieci z przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.

12 grudnia Komendant Miejski Policji w Siedlcach podinsp. Andrzej Dziewulski oraz Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach Jadwiga Madziar podpisali porozumienie o współpracy partnerskiej przy realizacji projektu pod nazwą: „Czytam – wiem – jestem bezpieczny”. W przedszkolach i szkołach odbywać się będą zajęcia edukacyjne, podczas których najmłodsi dowiedzą się jakie niebezpieczeństwo może im zagrażać i jak temu aktywnie zapobiegać. Zajęcia prowadzone będą wspólnie przez pracownika biblioteki i funkcjonariusza policji. W spotkaniach z dziećmi wykorzystane zostaną lektury związane z tematem zajęć oraz materiały związane z ogólnie pojętym bezpieczeństwem, jak choćby gadżety zawierające numery telefonów alarmowych.

Placówki oświatowe, które zechcą wziąć udział w realizowanym projekcie, mogą zgłaszać się zarówno do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, jak też do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.

(kom. Agnieszka Świerczewska, KMP w Siedlcach)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone