REKLAMA

Wypadek na quadzie, nietrzeźwi, zderzenie z TIR-em...

11:09, 18.04.2017 | podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach, opr. MT
REKLAMA
Skomentuj

W okresie świątecznym na drogach powiatu siedleckiego odnotowano 25 kolizji oraz 3 wypadki, w których na szczęście nie było ofiar śmiertelnych.

Do jednego ze zdarzeń doszło na terenie gminy Mordy, gdzie 37-letni mężczyzna kierujący quadem podczas manewru skrętu z drogi asfaltowej na posesję utracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia, w wyniku czego podczas upadku doznał poważnych obrażeń głowy i przewieziony został do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Funkcjonariusze siedleckiej komendy przeprowadzili szereg badań stanu trzeźwości uczestników ruchu i w 6 przypadkach ujawniono, że kierujący zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 35-letni mieszkaniec gm. Siedlce, który kierując samochodem volvo na ulicy Artyleryjskiej spowodował kolizję drogową zderzając się z ciągnikiem siodłowym Iveco. Przeprowadzone badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że 35-latek w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.

(podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach, opr. MT)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018