Prezydent Andrzej Duda złoży wizytę w Siedlcach.

08:53, 07.02.2017 | MT/Fot. prezydent.pl
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 11 lutego, na rondzie im. Zbigniewa Romaszewskiego odbędzie się otwarte spotkanie z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Spotkanie z mieszkańcami zostanie poprzedzone uroczystością nadania nazwy rondu i odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej senatorowi Zbigniewowi Romaszewskiemu. W programie wizyty przewidziano też złożenie kwiatów pod pomnikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

O godz. 9.30 w katedrze odprawiona zostanie msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy w trzecią rocznicę śmierci śp. senatora Zbigniewa Romaszewskiego. Po zakończeniu Eucharystii, przed katedrą na chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu z prezydentem będą czekały autobusy MPK, które przewiozą uczestników na rondo im. Zbigniewa Romaszewskiego. Jest ono usytuowane u zbiegu ul. Łukowskiej, Torowej i Ziuty Buczyńskiej, przy wiadukcie łukowskim. Oznakowane parkingi dla uczestników uroczystości: ul. Ziuty Buczyńskiej na terenie WODR oraz ul. Kolejowa

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.15. Po zakończeniu części oficjalnej planowane są bezpośrednie spotkania z mieszkańcami Siedlec i regionu. Około godz. 13.30 prezydent Andrzej Duda złoży wieniec od Narodu pod pomnikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

(MT/Fot. prezydent.pl)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017