Zamknij

Niszczyli samochody, złapała ich policja

20:28, 14.05.2018 | A.K/policja.pl
REKLAMA
Skomentuj

Węgrowskim policjantom udało się zatrzymać dwóch 22-letnich wandali. Mężczyźni niszczyli samochody. Teraz grozi im kilka lat więzienia.   

Do zatrzymania doszło kilka dni temu. Najpierw udało się ustalić personalia podejrzanego, który włamał się do samochodu, skradł klucze do mieszkania i nawet pokusił się o kradzież siedzeń z auta. Dobę później funkcjonariusze zatrzymali drugiego 22-latka. Młody wandal ma na sumieniu wybicie tylnej szyby w samochodzie i uszkodzenie punktu redukcyjno-pomiarowego. Pierwszemu wandalowi grozi nawet do 10 lat więzienia, drugiemu – 5 lat. Obaj usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia cudzej rzeczy.

(A.K/policja.pl)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone