Zamknij

Pożar w gminie Łochów. Paliło się składowane drewno

22:46, 12.01.2018 | A.K/Fot.OSP KSRG Ostrówek
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 12 stycznia, w Ogrodnikach (gmina Łochów, powiat węgrowski) zapaliło się składowane drewno. Ogień rozprzestrzenił się na wiatę.

Do zdarzenia doszło po południu. Przybyłe na miejsce jednostki zastały palące się drewno oraz konstrukcję wiaty. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się na znajdujące obok budynki gospodarcze. Działania strażaków polegały na ugaszeniu ognia i przerzuceniu spalonych elementów. W akcji wzięli udział zastępy z OSP Ostrówek, OSP Łochów ul. Fabryczna i JRG Węgrów.

(A.K/Fot.OSP KSRG Ostrówek)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone