Zamknij

Misiowe święto w Grębkowie

22:56, 05.12.2017 | A.K/Foto GBP w Grębkowie
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie z zerówki i klasy I ze Szkoły Podstawowej w Trzebuczy oraz 3-latki „Jeżyki” i 4-latki „Krasnale” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grębkowie wzięli udział w Dniu Pluszowego Misia.

W zorganizowanym we wtorek, 28 listopada, spotkaniu uczestniczyli także chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku, Ewa Szadyn ze stadniny Konik Polny oraz „ciocia Paulinka”. Dzieci zabawiał miś „Brunatny” oraz miś „Puchatek”. – Goście z Jaworka przygotowali dla najmłodszych misiową naklejkę, pani Ewa czytała misiowe wierszyki, a „ciocia Paulinka” zabrała wszystkich w kolorowy baśniowy świat zabaw – mówi dyrektor GBP w Grębkowie Wanda Miszczak. – Maluchy bawiły się też z chustą „Klanza”, śpiewały piosenki, a na sam koniec kołysały misia. Podczas spotkania dzieci mogły też obejrzeć książki o misiach, które są dostępne w naszej bibliotece i po które zapraszamy z rodzicami. Dla każdej grupy oprócz małego co nieco, przygotowaliśmy pamiątkę, certyfikat udziału w Święcie Pluszowego Misia. Dzieciom, opiekunom, młodzieży z MOW w Jaworku, pani Ewie Szadyn oraz Paulinie Niewiatowskiej dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania i już dziś zapraszamy za rok na misiowe urodziny – dodaje.  

O Dniu Misia nie zapomniały również dzieci z Kopci. Tam, do biblioteki przyszła liczna grupa najmłodszych z kl. 0. Maluchy po wysłuchaniu kilku bajek i wspólnym śpiewaniu radosnych piosenek ozdabiały jeszcze głównego bohatera święta. Najmilszym momentem wspólnej zabawy było wręczenie słodyczy.

(A.K/Foto GBP w Grębkowie)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone