Zamknij

Garwoliński szpital będzie zarabiał…na parkingu

21:00, 09.02.2017 | JS
REKLAMA
Skomentuj

Był darmowy a teraz każdy musi za niego płacić. Szpital Powiatowy w Garwolinie wprowadził opłatę za korzystanie z parkingu. Nowe rozwiązanie ma przynieść dodatkowe zyski i zaprowadzić porządek. Na razie wywołuje niemałe zamieszanie.

Płatny parking przy garwolińskim szpitalu ruszył od 1 lutego. Zasady są proste. Podjeżdżamy, pobieramy bilet i parkujemy. Pierwsze 20 minut postoju jest bezpłatne. Później trzeba płacić. Za każdą godzinę dokładnie 2 zł.

Jest na tę chorobę lekarstwo?

– To chore – mówią o wprowadzeniu nowego rozwiązania kierowcy. – Przecież nie przyjeżdżamy tutaj dla przyjemności – dodają zbulwersowani koniecznością płacenia. Część z nich z bólem serca, ale stosuje się do zasad, a część próbuje je ominąć(...)

Zmiany czasem bolą

Parking przy Publicznym Przedszkolu w Sulbinach zyskał szczególną sympatię pacjentów garwolińskiego szpitala, którzy od 1 lutego nagminnie zostawiają tu swoje auta. I jak się można domyślić, nagłe zainteresowanie placówką nie jest związane z ofertą edukacyjną przedszkola, skądinąd bardzo ciekawa – W tej chwili pacjenci widząc, że parking przy szpitalu jest płatny, a przy wjeździe znajduje się szlaban i urządzenie, z którego nie zawsze potrafią skorzystać, wjeżdżają wprost na nasz parking – relacjonuje sytuację dyrektor przedszkola, Renata Janusiewicz(...)

Spokój i niepokój

Emocje studzi dyrektor szpitala – Ta sytuacja jest przejściowa – tłumaczy – Za kilka miesięcy już nikt nie będzie sobie wyobrażał, że kiedykolwiek mogło być inaczej – zapewnia pełen optymizmu Krzysztof Żochowski. Z mniejszym spokojem na całą sytuację patrzy społeczność sulbińskiego przedszkola, która o sprawie poinformowała wójta gminy Garwolin. Włodarz zamierza podjąć konkretne działania(...)

Zastrzyk gotówki

Decyzja o wprowadzeniu płatnego parkingu przy Szpitalu Powiatowym w Garwolinie zapadła w zeszłym roku. Znaczenie miały tu względy ekonomiczne – Traktujemy to jako możliwość dodatkowego źródła dochodu, który pomoże nam zrealizować inwestycje – wyjaśnia dyrektor SPZOZ, Krzysztof Żochowski. Zwrócono także uwagę na kwestie bezpieczeństwa i porządku(...)

(Więcej w ŻS z 10.02)

 

 

(JS)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018