Zamknij

Festiwal Srebrna Maska 2017

12:23, 13.04.2017 | inf. prasowa
REKLAMA
Skomentuj

Do 24 kwietnia Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie czeka na zgłoszenia grup teatralnych do tegorocznej edycji festiwalu „Srebrna Maska”. Eliminacje powiatowe odbędą się w pod koniec kwietnia, a najlepsi pojadą na finał do Siedlec.

Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” jest imprezą o zasięgu regionalnym. Celem imprezy jest: prezentacja dorobku artystycznego amatorskich zespołów teatralnych, inspirowanie do twórczych poszukiwań nowych form pracy artystycznej, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań młodzieży kulturą teatralną, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń instruktorów, pedagogów, animatorów życia teatralnego.

W Festiwalu mogą uczestniczyć dziecięce i młodzieżowe zespoły uprawiające różnorodne formy teatralne: teatry żywego planu, teatry dramatyczne, teatry lalkowe, kabarety, teatry poezji, teatry ruchu i inne. Czas trwania przedstawienia nie powinien przekroczyć 30 minut, a liczebność zespołu nie może przekraczać 15 osób.

Zgłoszenia do udziału w festiwalu można wysyłać do 24 kwietnia. Powiatowe eliminacje odbędą się 27 i 28 kwietnia w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Najlepsi wezmą udział w finale, który odbędzie się w 15 i 16 maja 2017r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.csik.garwolin.pl

 

(inf. prasowa)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018