Zamknij

Mazowieckie Muzyczne Spotkania bez Barier

15:45, 06.08.2018 | N.S/Czas Sztuki
Skomentuj

W dniach 19 sierpnia – 2 grudnia 2018 roku dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury odbędzie się cykl koncertów „Mazowieckie Muzyczne Spotkania bez Barier” organizowany przez Fundację „Czas Sztuki”.
„Mazowieckie Muzyczne Spotkania bez Barier” obejmują siedem koncertów, które odbędą się w powiecie mińskim i siedleckim w małych malowniczych miejscowościach: Kałuszyn, Wodynie, Mrozy, Jeruzal i Żeliszew Podkościelny. Koncerty odbędą się w zabytkowych drewnianych kościołach z XVIII wieku oraz domach kultury. Każdy koncert posiada odmienny repertuar klasyczny, jazzowy lub tango. Wykonawcami cyklu koncertów będą: kwartet smyczkowy The Time Quartet, organistka Zuzanna Bator, wokalistka Weronika Grozdew-Kołacińska, Andrzej Jagodziński Trio, kwintet Tango Fuerte oraz orkiestra kameralna Melanidis Orchestra. Wstęp na koncerty jest wolny.
W ramach cyklu zostanie zrealizowane prawykonanie utworu Agnus Dei na kwartet smyczkowy i biały głos Weroniki Ratusińskiej-Zamuszko, który powstał w ramach programu „Zamówienia Kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.
Szczegóły dotyczące koncertów można odnaleźć na fanpage’u „Mazowieckich Muzycznych Spotkań bez Barier” na portalu społecznościowym Facebook.

(N.S/Czas Sztuki)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone