Zamknij

Spędzasz sierpień w Siedlcach? Galeria Kultura zaprasza na różnorodne warsztaty

12:15, 06.08.2018 | N.S/tutajteraz
Skomentuj

Galeria Kultura zaprasza na różnorodne warsztaty, które są świetną propozycją dla spędzających sierpień w Siedlcach. Jedną z najatrakcyjniejszych propozycji są warsztaty komiksowe, które poprowadzą Piotr Bednarczyk i Maciej Kur.
Warsztaty odbędą się w dwóch grupach wiekowych w dniach od 28 do 30 sierpnia. Zgłoszenia trwają do 15 sierpnia.
Prowadzący: Piotr "Bedyk" Bednarczyk - absolwent Wydziału Malarstwa na warszawskiej ASP, ilustrator, koncept artysta, twórca murali. Maciej Kur - scenarzysta komiksowy, filmowy i recenzent. Absolwent Warszawskiego ASP oraz Akademii Filmu i Telewizji. Obaj współtworzą serię komiksów Lil i Put, nagrodzoną w 2014 wyróżnieniem za komiks w duchu Janusza Christy. W roku 2016 rozpoczęli prace nad kontynuacją przygód Kajka i Kokosza. Dotychczas ukazały się części: "Obłęd Hegemona" (historie o Zbójcerzach i Łamignacie) oraz "Łamignat Straszliwy" (także o Mirmile i Wojmile).
Ostatni tydzień wakacji to również zajęcia rękodzielnicze: mydlarskie i makrama.
Co tydzień w każdy wtorek spotyka się grupa bębniarska (w podziale na grupy wiekowe: do 6 lat i powyżej 6 lat) , a w każdy czwartek malarska dla dzieci do 4 lat.
Informacje i zapisy: tel. 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com
 

(N.S/tutajteraz )
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone