Zamknij

Młodzi strażacy z powiatu siedleckiego na obozie szkoleniowym w Niemczech

17:18, 13.07.2018 | N.S/powiat siedlecki
Skomentuj

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym organizowane są wspólne zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Na zaproszenie Związku OSP Powiatu Oberhavel 10-cio osobowa delegacja młodych strażaków z jednostek Opole Nowe i Niwiski uczestniczyła w obozie szkoleniowym w Niemczech.
W programie znalazły się m.in. odwiedziny w jednostce OSP w Fürstenwalde, sprawdzanie umiejętności podczas ćwiczeń ze sprzętem strażackim, zabawy sportowe oraz zawody strażackie. 7 lipca obchodzone było święto Neptuna "chrzciny" w jeziorze. Każdy z uczestników musiał odbyć kąpiel w jeziorze. Miłym akcentem była również turystyczna wycieczka do Berlina z możliwością odwiedzenia najważniejszych zabytków miasta.
Organizatorami tegorocznego wyjazdu były Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Siedlcach oraz Powiat Siedlecki.
 

(N.S/powiat siedlecki)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone