Zamknij

Przyjemne z pożytecznym. Szkolny Dzień Profilaktyki w siedleckiej podstawówce.

22:15, 18.04.2018 | N.S
Skomentuj

Dziś w siedleckiej Szkole Podstawowej nr 10 odbyła się prelekcja dla dzieci klas VI i VII dotycząca psów służbowych i pełnionej przez nich służby w policji.
Podczas spotkania został zaprezentowany pokaz umiejętności psa służącego w policji. Uczniowie również mieli okazję się wykazać. Specjalnie na tę okazję przygotowali przedstawienie. W szkole zostały rozstawione stoiska nawiązujące do zdrowego trybu życia, ochrony przed nałogami i bezpieczeństwa w internecie. Na dzieci czekały łamigłówki, zdrowy poczęstunek i inne atrakcje.

(fot. M.S)

(N.S)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone