Zamknij

I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach zaprasza na dzień otwarty

13:03, 17.04.2018 | N.S/ I KLO Siedlce
Skomentuj

I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zaprasza wszystkich uczniów trzecich klas gimnazjalnych i ich rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 (sobota) od godziny 9:00 do 15:00.
Będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą szkoły, poznać uczniów i profesorów liceum, spotkać się z absolwentami, a także zwiedzić budynek szkoły i wziąć udział w lekcjach pokazowych. W międzyczasie każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie, zaś w sali rekreacyjnej przewidziana jest kulinarna niespodzianka pod znamiennym tytułem: „Uczniowie I KLO pochodzą z całego świata”. O godzinie 12:00 zostanie rozstrzygnięty konkurs dla uczniów gimnazjów „O roku ów, kto Cię wtenczas widział w naszym kraju? Rok 1918– czas wolności, czas nadziei”, a o godzinie 13:00 kandydaci i ich rodzice spotkają się z dyrekcją szkoły. W roku jubileuszu 95-lecia szkoła podjęła dzieło rozbudowy, więc uczniowie, którzy w tym roku rozpoczną naukę w naszej szkole, będą mogli w niedługim czasie korzystać z nowych sal lekcyjnych, w tym z laboratorium chemicznego i fizycznego.

(N.S/ I KLO Siedlce)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone