Zamknij

Mistrzowskie tytuły dla Caro Dance

10:14, 12.12.2017 | CKiS
REKLAMA
Skomentuj

7 tytułów mistrzów świata wytańczyli przedstawiciele Formacji Turniejowej Caro Dance na odbywających się od 3 do 10 grudnia w Rawie Mazowieckiej, Mistrzostwach Świata IDO Jazz dance, Modern, Ballet/Point - Ossa 2017.

Tancerze z Siedlec jako jedyni z całej Polski zdobyli 7 złotych medali i tytułów Mistrzów Świata. Ponadto zdobyli dla polskich barw 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Profesjonalna grupa Teatru Tańca Caro otworzyła główną Galę Mistrzostw "Best of the Best”. Tancerze zaprezentowali choreografię Iwony Marii Orzełowskiej, jednej z najbardziej utytułowanych choreografek w IDO. Była ona poświęcona pamięci jednego z twórców International Dance Organization z USA, który zjednoczył organizację tancerzy z krajów Europy jak również USA i Kanady. Występ grupy z Siedlec podobał się tak bardzo, że widownia biła brawa na stojąco przez kilka minut.

W Mistrzostwach Świata udział wzięło ponad 4,5 tysiąca uczestników z całego Świata m.in. z Kanady, RPA, USA, Rosji, Korei, Niemiec, Francji, Szwecji, Holandii, Włoch, Czech, Słowacji i wielu innych państw.

(CKiS)
REKLAMA

Komentarze (2)

rodzicrodzic

1 0

Gratulacje dla tancerzy i instruktorów . Stale na wysokim poziomie utrzymywać formę z kolejnymi pokoleniami to najtrudniejsza rzecz a świecie. 04:50, 13.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

rodzic2rodzic2

2 0

Gratuluję, ale na mistrzostwach była również grupa LUZ i w kategorii formacji dzieci jazz dance wywalczyła 5 miejsce w świecie (po dwóch grupach z Kanady i Czech), trzecie w Europie (po Czechach) i pierwsze w Polsce. Wstyd, że media pomijają również osiągnięcia takich siedleckich mistrzów, którzy nie należą do Caro Dance. To się nazywa stronniczy artykuł. 15:43, 14.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone