Zamknij

Pogoniści nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę

08:00, 10.08.2018 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W meczu 4 kolejki II ligi biało-niebiescy zagrają w Katowicach z Rozwojem.

Pogoń będzie musiała sobie radzić bez Tomasza Margola. Kapitan MKP w trzech pierwszych meczach obejrzał cztery żółte kartki, co w myśl przepisów jest równoznaczne z pauzą. Trener Paweł Sikora ma piłkarzy zdolnych zastąpić Margola. Większy ból głowy będzie miał przy zestawianiu ofensywy, która wyraźnie szwankuje. Siedlczanie jeszcze nie zdobyli bramki w trwającym sezonie.

Rozwój to klub, który od kilku sezonów odważnie stawia na młodzież. W przeszłości w drugiej piłkarskiej sile śląskiej stolicy dojrzewały talenty m.in. Arkadiusza Milika i Przemysława Szymińskiego. Za wyniki Rozwoju odpowiada Marek Koniarek, który wspiera - doświadczeniem i... licencją - Rafała Bosowskiego oraz Michała Majsnera. Pogoń jeszcze nigdy w historii nie straciła punktów z zielono-żółto-czarnymi.

Mecz w Katowicach został zaplanowany na 11 sierpnia. Rozpocznie się o 17:00. 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone