Zamknij

Sukcesy Luki Team Siedlce w Osielsku

11:34, 08.08.2018 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę (4 sierpnia) odbyły się zawody nordic walking o randze mistrzostw Polski w Osielsku.

Zawodnicy Luki Team Siedlce dowodzeni przez kapitana Łukasza Witczuka zaprezentowali się z dobrej strony. W Osielsku Artur Wołoszka zajął drugie miejsce w kat. open na dystansie 10 km, a po trzech kwadransach przerwy przerwie wystartował na 5 km i był najlepszy z czasem 29.50. Dwa starty w krótki czasie przy trudnych warunkach pogodowych świadczy o dobrym przygotowaniu fizycznym.

Na dystansie 5 km w rywalizacji kobiet bezkonkurencyjna okazała się Renata Jachimowicz, która w tym sezonie w Polsce i Europie zwyciężyła we wszystkich imprezach, w których brała udział. - Zawodnicy są znakomicie przygotowanie, bawią się tym co robią i daje im to radość. Finał Pucharu Europy odbędzie się w Austrii w październiku. Przed decydującym startem Jachimowicz zajmuje 1 miejsce na 5 km, Wołoszka prowadzi na 5 km i 10 km, zaś Łukasz Witczuk jest trzeci na 5 km i 10 km.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone