Daniel Omielańczuk przed kolejną szansą w UFC!

19:27, 23.01.2017 | ROBO/fot:mmania.pl
REKLAMA
Skomentuj

18 marca dojdzie do walki Daniela Omielańczuka z Amerykaninem Timothy'm Johnsonem w ramach UFC Fight Nigt London 2017. Poinformował o tym polski zawodnik na swoim oficjalnym koncie na Facebooku. 
Pochodzący z okolic Sokołowa Podlaskiego zawodnik swoją karierę w MMA rozpoczynał w październiku 2009 roku. Do tej pory stoczył 26 walk z których 19 wygrał, 1 zremisował i 6 razy musiał uznać wyższość rywali. W marcu 2013 roku podpisał kontrakt z federacją UFC (Ultimate Fighting Championship) - największą na świecie organizacją mieszanych sztuk walki. Pół roku później zadebiutował przeciwko Austriakowi Nandorowi Guelmino pokonując go przed czasem. Od początku współpracy z UFC brał udział w siedmiu pojedynkach,cztery z nich wygrywając . Ostatni raz w oktagonie pojawił się w październiku ulegając Holendrowi Stefanowi Sturfe. 
Najbliższy rywal Polaka czterokrotnie był uczestnikiem gali pod szyldem UFC. Jego bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki. W ostatnim pojedynku podczas listopadowej gali w Belfaście uległ Rosjaninowi Alexandrowi Volkovowi. W MMA stoczył trzynaście walk, tylko trzy przegrał. 

 

(ROBO/fot:mmania.pl)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone | 2017