Zamknij
REKLAMA

Spotkanie przedsiębiorców z człowiekiem sukcesu- Markiem Goliszewskim

12:21, 20.04.2018 | N.S
Skomentuj

19 kwietnia w siedzibie kanclerza Loży Siedleckiej w Zakładzie Mięsnym Wierzejki odbyło się spotkanie z Prezesem Markiem Goliszewskim. Temat spotkania- „Najważniejsze szanse i zagrożenia dla przedsiębiorców w latach 2018-2019 oraz wynikające z nich główne zadania Loży Siedleckiej BCC oraz BCC”.

W seminarium uczestniczyli m.in.:

  • Prezes BCC Marek Goliszewski,
  • Starosta Łukowa Janusz Kozioł
  • Prezes firmy Łuksja Zofia Żuk,
  • Zastępca Prezesa Zarządu PSI Spółdzielczego Producenta Sprężyn Wiesław Gałecki,
  • właściciel firmy Zeltech Stanisław Przesmycki,
  • właściciel firmy Jetro Karol Walo,
  • Marek i Adam Zdanowscy- gospodarze spotkania, reprezentanci zakładu mięsnego Wierzejki.

Na początku spotkania goście mieli okazję zwiedzić zakład Wierzejki. Po oprowadzeniu, członkowie loży spotkali się z kandydatami do BCC. Kanclerz Marek Zdanowski słowem wstępu ciepło powitał uczestników seminarium i oddał głos Prezesowi BCC. Podczas wystąpienia, Prezes Marek Goliszewski opowiedział o wielu ciekawych spostrzeżeniach Business Centre Club, przedstawiał okolicznym przedsiębiorcom najważniejsze możliwości oraz niebezpieczeństwa jakie czekają na nich w najbliższych latach. Mówił o wzroście gospodarczym, zmniejszonym deficycie finansowym, wzroście dopływu do kasy państwa i wielu innych.

"Jak się patrzy na obecną sytuację, to jest bardzo dobrze i wskaźniki makroekonomiczne o tym świadczą."- podsumował Prezes BCC.

Podczas poczęstunku był również czas na dyskusję. Każdy gość posiedzenia miał okazję wymienić się z innymi swoimi poglądami na temat obecnych realiów mających wpływ na prowadzenie firmy. 

(N.S)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone