Zamknij

Wybieramy fotel obrotowy do pokoju dziecka

00:00, 09.11.2017 | Materiały partnera
Skomentuj

Urządzanie dziecięcego pokoju jest zajęciem tak wdzięcznym, że potrafi sprawić wiele radości nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom. Lubiane bajkowe motywy i przyjemna dla oka kolorystyka sprawiają, że nawet dorośli przenoszą się na chwilę do krainy pięknych księżniczek i dzielnych rycerzy. Zobaczcie, jakie propozycje mebli dziecięcych dla Was przygotowaliśmy.

Wybieramy krzesło obrotowe dla dziecka

Jeśli Twoje dziecko fascynują samochody i wyścigi, dobrym pomysłem będzie sprawienie mu krzesła z serii MINISTYLE - Hot Wheels 1. O prawidłową postawę ciała zadba miękkie tapicerowane siedzisko wraz z oparciem, które można w pełni dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka. Dodatkowo, wysokość siedziska można regulować przy pomocy podnośnika pneumatycznego. Wsparcie dla rąk zapewniają regulowane podłokietniki. Kupując fotel obrotowy dla dzieci, warto zwrócić szczególną uwagę na stylistykę. W przypadku najmłodszych, meble (inaczej niż na przykład krzesła biurowe) powinny zachwycać słodkim designem. Warto o tym pamiętać.

Dla dziewczynek, które kochają motywy baśniowe, producent przygotował obrotowe krzesło dziecięce Barbie 4. Pełna regulacja głębokości i wysokości siedziska, a także regulacja wysokości oparcia gwarantuje dobre dopasowanie do wzrostu i sylwetki dziecka. Przyjemne dla oka baśniowe motywy zachęcą do odrabiania lekcji i wytężonej nauki.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając fotel obrotowy dla dziecka?

- wygodne siedzisko – nasza pociecha powinna czuć się wygodnie, siedząc na krześle;
- regulowana głębokość siedziska – dzięki temu parametrowi, można dopasować siedzisko tak, aby odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa był odpowiednio podparty, a dziecko zachowało prawidłową postawę ciała;
- regulowana wysokość oparcia – dzięki niej, fotel można dopasować do wysokości dziecka; regulowane krzesło obrotowe sprawia, że wraz z rozwojem pociechy oparcie dopasowujemy do jej potrzeb;
- kółka – mogą być miękkie lub twarde, w zależności od powierzchni, po jakiej będą jeździć.

W poszukiwaniu skrzyni na zabawki

Nie samą nauką żyje nasza pociecha, dlatego też warto zaopatrzyć ją w praktyczny organizer, dzięki któremu dziecko nauczy się utrzymywać porządek w swoim pokoju. Dla miłośników Myszki Miki przygotowano drewniany organizer w postaci komody z pojemnikami, która pomieści wszystkie dziecięce skarby. Przy okazji, tego typu mebel nauczy dziecko odpowiedzialności za przestrzeń, w której się znajduje i wdroży dobre nawyki na przyszłość.

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone