Zamknij

Kierowca punto wpadł w poślizg i zderzył się z busem

11:41, 08.02.2017 | INFO: SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB/FOT. KPP SOKOŁÓW
REKLAMA
Skomentuj

W środę, 8 lutego, na łuku drogi między Sterdynią a Zembrowem fiat punto zderzył się z mercedesem sprinterem. Dwie osoby odwieziono do szpitala.

Około godziny 9:20 do SKKP w Sokołowie Podlaskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 63 Sokołów Podlaski - Zambrów. Wstępnie ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym i poszkodowane zostały 2 osoby.

Dyspozytor na miejsce wypadku wysłał 2 zastępy OSP, 2 zastępy JRG, a także karetkę pogotowia i policję. Strażacy zastali dwa rozbite samochody. Ich działania polegały na jak najszybszym udzieleniu pomocy poszkodowanym kierowcom, zabezpieczeniu miejsca wypadku, by nie doszło do kolejnego zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z rozbitych pojazdów, a także kierowanie ruchem.

Jak relacjonuje Wydział Ruchu Drogowego z Sokołowa Podlaskiego: "Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem fiat punto 58-letni mężczyzna jadąc od strony miejscowości Sterdyń na łuku drogi podczas wymijania z pojazdem ciężarowym zjechał na prawe pobocze, wpadł w poślizg, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki Mercedes Benz Sprinter, prowadzonym przez 42-letniego mężczyznę. Kierowcy trafili do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia".

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku oraz ochotnicy z Sabni, do których należy kierowanie ruchem. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, utrudnienia potrwają jeszcze przez kilka godzin.

(INFO: SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB/FOT. KPP SOKOŁÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone